Заповніть форму, щоб отримати безкоштовну консультацію

Thank you!

We will contact you shortly.

Can't send form.

Please try again later.


*Консультація безкоштовна (дистанційно та без вивчення документів)

Вирішуємо найскладніші юридичні питання для бізнесу та фізичних осіб

КОНСУЛЬТАЦІЯ ТА ПРАВОВА ДОПОМОГА АДВОКАТА ПО ТРУДОВОМУ ПРАВУ. НЕ ВИПЛАЧУЮТЬ ЗАРПЛАТУ, ЗВІЛЬНЕННЯ

Адвокатське бюро "Дмитра Мамчика" надає послуги з питань, що виникають з трудових відносин.
Наша команда надає:
● Відповіді на запитання, що Вас цікавлять (попередня консультація) – безкоштовно.● Проводить особисту консультацію – від 2000 грн.● Надає повний комплекс послуг, пов’язаних з вирішенням Вашої проблеми – від 12000 грн.
Трудове право – одна з провідних галузей права України. Трудовим правом охоплюються: трудові відносини та відносини, пов’язані із трудовими. Порушення трудового законодавства часто зустрічається, як серед роботодавців так і працівників.
Наша команда допоможе Вам:
● У поновленні на роботі та виплаті середньої заробітної плати.● Стягнути заробітну плату чи інші виплати.● Витребувати трудові книжки та інші документи.● Відшкодувати завдані збитки, пов’язані із трудовою діяльністю.● При незаконному звільненні та поновленні на роботі у зв’язку з цим.● У переведенні на іншу роботу.● У зміні дати, формування причин звільнення.● При незаконному покладенні на працівника матеріальної відповідальності.● При змушенні до звільнення з роботи.● Судові спори з питань незаконного переведення на іншу роботу.● Спори пов’язані з відмовою про надання відпусток в тому числі по догляду за дитиною.● Стягнення у встановленому порядку вихідної допомоги при звільненні.● Оскарження незаконного звільнення.● Інші юридичні послуги, що стосуються трудового законодавства.● Поновлення на роботі у разі незаконного звільнення
У випадку, якщо Ви вважаєте своє звільнення незаконним Вам необхідно:
По-перше:Спробуйте владнати ситуацію самостійно без судового позову.Зверніться до особи, що порушила Ваше право з вимогою добровільно поновити на попередньому місці роботи.Також Ви можете подати скаргу до Прокуратури про порушення трудового права або до відповідної територіальної державної інспекції праці.Якщо інспектором буде виявлено порушення трудового законодавства про працю, він виносить роботодавцю припис про усунення відповідних порушень.
По-друге:Не вдалось, врегулювати питання звільнення добровільно.
Як бути?Необхідно звернутись із відповідним позовом до суду. Протягом одного місяця з дня вручення копії наказу про звільнення або з дня видачі трудової книжки.У разі поважної причини пропуску даного строку, суд може цей строк поновити.
Нормативною підставою є: статті 232 та 235 Кодексу законів про працю.
Зверніть увагу, що суд не може змінити підстав розірвання трудового договору чи скасувати накази роботодавця.
Суд може визнати незаконним звільнення і зобов’язати керівника поновити Вас на роботі.
Суд до якого Ви звертаєтесь: районний, районний у місті, міського чи міськрайонного суду за місцезнаходженням підприємства (установи, організації) або за зареєстрованим місцем проживання/перебування позивача.
Судовий збір:
Відповідно до Закону України «Про судовий збір» позивачі за подання до суду позовної заяви про поновлення на роботі звільняються від сплати судового збору під час розгляду справи у всіх судових інстанціях.
Позовна заява до суду повинна містити:
1) найменування суду, до якого подається заява;2)ім’я (найменування) позивача і відповідача, а також ім’я представника позивача, якщо позовна заява подається представником, їх місце проживання (перебування) або місцезнаходження, поштовий індекс, номери засобів зв’язку, якщо такі відомі;3) зміст позовних вимог;4) ціну позову щодо вимог майнового характеру;5) виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги;6) зазначення доказів, що підтверджують кожну обставину, наявність підстав для звільнення від доказування;7) перелік документів, що додаються до заяви.
Позовна заява підписується позивачем або його представником із зазначенням дати її подання.
До заяви додаються:
● Копія паспорта;● Копія ідентифікаційного коду;● Докази, що підтверджують позовні вимоги;● Довіреність або інший документ, що підтверджує повноваження представника, якщо позовна заява подається представником.
Звернутись до суду можна:
через поштове відділення – надіслати цінним з описом вкладення листом чи рекомендованим.власноруч – тобто подавши документи безпосередньо до канцелярії суду в робочий час.Строк виконання судового рішення.
Рішення суду про поновлення на роботі незаконно звільненого працівника виконується невідкладно.
Дата поновлення на роботі.
Поновлення працівника на роботі відбувається з дати звільнення працівника на підставі рішення суду, яким визнано таке звільнення незаконним, а не з дати винесення судом відповідного рішення.

Контакти

Сайт Адвокатського бюро “Дмитра Мамчика” призначений лише для інформаційних цілей. На нього не слід покладатися як на юридичну консультацію, і не слід використовувати його як основу будь-яких дій або рішень.Передрук та інше використання матеріалів, розміщених на цьому сайті, дозволяється за умови посилання на джерело.

Адреса

02090, місто Київ, вул. Володимира Сосюри, 508132, Київська область, місто Вишневе, вул. Вячеслава Чорновола, 42-В

Часи роботи

Пн - Пт 9:00-19:00Цілодобово (на випадок екстрених випадків)

Контакти

+380731035909mam4uk@i.ua

Кожен адвокат Адвокатського бюро “Дмитра Мамчика” в Києві має прозору репутацію - ми відкриті для відгуків.