ЩОДО «ЛОВЛІ УХИЛЯНТІВ» ПОСЕРЕД ВУЛИЦІ ПРЕДСТАВНИКАМИ ТЦК
«АРМОР» - Це інформаційно-пошукова система, «автоматизоване робоче місце оперативного робітника», де зібрано деякі відомості про ваше життя із щонайменше 19 інформаційних систем, зокрема:
АІС «Особа» – для обліку осіб криміногенних категорій, використання для проведення оперативно-розшукових дій;
АІС «Нерозкриті злочини» – застосування для отримання інформації про ідентичні нерозкриті злочини за їх описом;
АІС «Ф-26» – облік осіб, які відбули покарання;
АІС «Арсенал», АІС «Зброя мисливців» тощо.
Почнемо з того, що особи, які НЕ З'ЯВИЛИСЯ ЗА ПОВІСТКОЮ ДО ТЦК, – НЕ Є УХИЛЯНТАМИ без рішення суду. Про це ми вже говорили з вами кілька разів.
Поліція за допомогою інформаційно-комунікаційної системи наповнює та підтримує в актуальному стані реєстри та бази (банків) даних, що входять до єдиної інформаційної системи Міністерства внутрішніх справ України, щодо осіб, які скинули адміністративні правопорушення, провадження у справах за якими створюється поліція (пункт 8) . 1 статті 26 Закону України «Про Національну поліцію»).
ТЦК та СП мають право розглядати справи та накладати стягнення (інакше кажучи - штрафувати) за вимогами статей КУпАП, зокрема й за статтею 210-1 КУпАП.
САМЕ ТЦК ЗДІЙСНЮЄ РОЗГЛЯД СПРАВИ ЗА СТАТТЕЮ 210-1 КУпАП, А НЕ ПОЛІЦІЯ
Тому, керуючись законом про Нацполіцію, а також імперативним методом правового регулювання, відповідно до якого ОРГАНІ ВЛАДИ ЧИНЯТЬ ЛИШЕ ТЕ, ЩО ПРЯМО ПЕРЕДБАЧЕНО ЗАКОНОДАВСТВОМ.
ВНЕСЕННЯ ЩОДО ОСОБИ ВІДОМОСТЕЙ В «АРМОР» НА ПРОХАННЯ ТЦК Є НЕЗАКОННИМ
ІНФОРМАЦІЯ З БАЗИ «АРМОР» НЕ МОЖЕ СЛУГУВАТИ ДОКАЗОМ ПРОВИНИ ТА РОЗШУКУ
Якщо вже так трапилося, що ви потрапили в цю базу «руками» ТЦК, то потрібно ПОДАВАТИ СКАРГУ ДО НАЦПОЛІЦІЇ З ВИМОГОЮ ВИЛУЧИТИ ДАНІ ПРО ВАС
Практика показала, що як внесені ПІБ «ухилянтів» швидко та без особливих з’ясувань, так і на підставі скарги таких «ухилянтів» дані з «АРМОР» і видаляються.